Odzież firmowa dla pracowników sklepu

Odzież firmowa

Odzież firmowa

Pracownicy sklepu każdego dnia obsługują wiele osób. Dla każdej z nich muszą być mili i wyrozumiali. Niezależnie od tego, jaki typ sklepu posiadasz, musisz regularnie promować się wśród klientów. W dzisiejszych czasach w każdej branży jest duża konkurencja. Warto zatem pomyśleć o promocji firmy, dzięki której Ty i Twoi pracownicy zyskacie nowych klientów. Mogą to być konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Pomyśl także o stworzeniu regulaminu dla pracowników. Powinni znać swoje prawa oraz obowiązki. Dzięki temu unikniesz niemiłych sytuacji w przypadku konfliktu z jednym z pracowników.

Odzież firmowa dla kobiet

Zazwyczaj klienci sklepu są obsługiwani przez kobiety. Warto zatem zamówić dla pań specjalne ubrania, które będą kojarzyć się z Twoim sklepem. Odpowiednia odzież firmowa powinna zabezpieczać pracowników przed ubrudzeniem się. Dlatego najlepiej zamówić fartuszki z kieszeniami. Wybierz kolor, który widnieje także na logo sklepu. Możesz również kupić regulowane daszki na głowę. Dobrze, żeby były w tym samym kolorze, co fartuszki. Zadbaj także o wygodne obuwie dla pracowników.

Odzież firmowa dla mężczyzn

Dla pracowników, którzy dostarczają towar do klientów, także przygotuj specjalne firmowe ubrania. Idealna dla nich odzież firmowa musi być przede wszystkim wygodna, aby nie ograniczać im ruchów podczas pracy. Możesz także zamówić czapki z daszkiem, które razem z koszulkami stworzą komplet, a także będą dodatkowo reklamować Twój sklep. Pamiętaj, aby umieścić na ubraniach nazwę sklepu, aby przypadkowi przechodnie mogli także zapoznać się z Twoją działalnością. Oczywiście zadbaj też o widoczną reklamę sklepu zamieszczoną na samochodzie firmowym. Może ona mieć postać nadruku ze zdjęciem i hasłem reklamowym.

Prezenty dla klientów

Jeśli planujesz konkurs dla klientów sklepu, zadbaj także o odpowiednie nagrody. Dobrym pomysłem są bony na zakupy. Klientom może spodobać się również Odzież firmowa w postaci koszulek. W roli nagród sprawdzą się też wspomniane wcześniej czapeczki oraz daszki na głowę. Są one odpowiednie zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci.